Image max size crop (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Anchor
is: Akkeri

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: image
is: mynd

en: height @height
is: hæð @height
