Image max size crop (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: image
jv: gambar

en: pixels
jv: piksel

en: width @width
jv: ambané @width

en: height @height
jv: dhuwure @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
jv: Bagéyan gambar sing bakal dijupuk sakjroning pangethokan.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Ngecrop gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)
