Image max size crop (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: image
lt: paveikslėlis

en: pixels
lt: pikseliai

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
lt: Paveikslėlio dalis kuri bus išlaikoma per apkirpimą.
