Image max size crop (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Anchor
lv: Novietot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: image
lv: attēls

en: pixels
lv: pikseļi

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height
