Image max size crop (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Anchor
sk: Kotva

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: image
sk: obrázok

en: pixels
sk: pixelov

en: width @width
sk: šírka @width

en: height @height
sk: výška @height

en: The part of the image that will be retained during the crop.
sk: Časť obrázku, ktorá bude zachována pri orezaní.

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Orezanie obrázku pomocou @toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepodarilo
