Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Navigation
ast: Navegación

en: Appearance
ast: Aspeutu
