Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Media
ca: Multimèdia

en: Navigation
ca: Navegació

en: Appearance
ca: Aparença

en: Random
ca: Aleatori

en: Transition
ca: Transició

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
