Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Media
et: Meedia

en: Navigation
et: Menüü

en: Appearance
et: Välimus

en: Random
et: Juhuslik

en: Transition
et: Olekusiire

en: No content available.
et: Sisu puudub.
