Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Media
fr: Média

en: Appearance
fr: Apparence

en: Random
fr: Au hasard

en: Fade
fr: Fondu

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Image Style
fr: Style d'image
