Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Media
he: מדיה

en: Navigation
he: ניווט

en: Appearance
he: מראה

en: Random
he: אקראי

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
