Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Media
hr: Mediji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Appearance
hr: Izgled

en: Random
hr: Nasumično

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
