Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Fade
jv: Bureng

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
