Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Transition
lt: Perėjimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
