Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
