Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Appearance
eu: Itxura

en: Random
eu: Ausazkoa

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
