Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Media
hu: Média

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Transition
hu: Átmenet

en: Fade
hu: Áttünés

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Callbacks
hu: Visszahívások
