Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Navigation
kk: Навигация

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
