Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Navigation
nn: Navigering

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Random
nn: Vilkårleg
