Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Media
ps: رسنۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Random
ps: ناټاكلى
