Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Navigation
pt: Navegação

en: Appearance
pt: Aparência

en: Random
pt: Aleatório

en: Transition
pt: Transição

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
