Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Images
si: රූප

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Appearance
si: පෙනුම
