Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Media
sk: Médiá

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Random
sk: Náhodný

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
