Image Nivo Slider (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
