Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Navigation
am: መጓጓዛ
