Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք
