Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Appearance
is: Útlit
