Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: Navigation
ur: نیویگیشن
