Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
