Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Appearance
eo: Aspekto
