Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Media
es: Multimedia

en: Navigation
es: Navegación

en: Appearance
es: Apariencia

en: Random
es: Aleatorio

en: Transition
es: Transición

en: Fade
es: Desvanecer

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.
