Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
