Image Nivo Slider (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်
