Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Random
nl: Willekeurig

en: Transition
nl: Overgang

en: Fade
nl: Vervaag

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Thumbnail Style
nl: Stijl van miniatuur
