Image Nivo Slider (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Navigation
ro: Navigator

en: Appearance
ro: Aspect

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Transition
ro: Tranziție

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
