Image Preview (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Image preview
fr: Prévisualisation

en: Image Preview
fr: Aperçu de l'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
