Image Preview (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Image
pl: Obraz

en: Image preview
pl: Podgląd obrazka

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
