Image Preview (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Image
uk: Зображення

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: Image Preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
