Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Image
hu: Kép

en: Image preview
hu: Kép előnézete

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
