Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
