Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image preview
nl: Voorbeeldafbeelding

en: Image Preview
nl: Voorbeeldafbeelding

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
