Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Image
pt: Imagem

en: Image preview
pt: Pré-visualização da imagem

en: Image Preview
pt: Pré-visualizar imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
