Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Image preview
ru: Уменьшенная копия изображения

en: Image Preview
ru: Предварительный просмотр изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
