Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Image preview
sk: Náhľad obrázku

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
