Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Image
sv: Bild

en: Image preview
sv: Förhandsgranska bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
