Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Image preview
cs: Náhled obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
