Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Image
da: Billede

en: Image preview
da: Forhåndsvisning

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
