Image Preview (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Image
de: Bild

en: Image preview
de: Bildvorschau

en: Image Preview
de: Bildvorschau

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)
