Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Image
ja: 画像

en: Image preview
ja: 画像プレビュー

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
