Image Preview (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Image
tr: Resim

en: Image preview
tr: Resim önizleme

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
