Image Resize (7.x-1.00) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku
